Dabmar Lighting GM225-L20-30K-VG LED Cast Aluminum G24 Post Top Fixture, 120V-277V, Color Temperature 3000K, Verde Green Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM225-L20-30K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM225-L20-30K-VG
GM225-L20-30K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM225-L20-30K-VG
Color Temperature: 3000K
Bulb Type: Incandescent
Depth: 17.13"
Finish: Verde Green
Height: 30"
Min Height: 30"
Overall Height: 30"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 17.13"