Dabmar Lighting FG4300-L12-RGBW-BZ Fiber Glass In-Ground Well Light, 120V, E26, Color Temperature RGBW, Bronze Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : FG4300-L12-RGBW-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Landscape Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting FG4300-L12-RGBW-BZ
FG4300-L12-RGBW-BZ Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: FG4300-L12-RGBW-BZ
Color Temperature: RGBW
Depth: 12.19"
Finish: Bronze
Height: 14"
Min Height: 14"
Overall Height: 14"
Voltage: 86V-265V
Wattage: 12W
Width: 12.19"