Available: In stock
SKU : DW4780-L25F-27K-B
View full details
Dabmar Lighting DW4780-L25F-27K-B
DW4780-L25F-27K-B Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum Drive-Over Well Light, E26, Color Temperature 2700K, Black Finish
Specifications:
Color Temperature: 2700k
Depth: 7.56"
Finish: Black
Height: 10"
Min Height: 10.00"
Overall Height: 10.00"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 25W
Weight: 3.48 lbs.
Width: 7.56"