Dabmar Lighting DW4751-L25F-27K-BZ LED Cast Aluminum In-Ground Well Light, 120V, E26, Color Temperature 2700K, Flood Bronze Finish
Available: In stock
SKU : DW4751-L25F-27K-BZ
View full details
Dabmar Lighting DW4751-L25F-27K-BZ
DW4751-L25F-27K-BZ Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: DW4751-L25F-27K-BZ
Bulb: Par38
Color Temperature: 2700K
Depth: 7.75"
Finish: Bronze
Height: 9.75"
Materials: Durable Cast Aluminum Construction
Number of Bulbs: 1
Overall Height: 9.75"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 25W
Width: 7.75"