Dabmar Lighting DW4751-L12-RGBW-SS304 LED Cast Aluminum In-Ground Well Light, 120V, E26, Color Temperature RGBW, Stainless Steel Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DW4751-L12-RGBW-SS304
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting DW4751-L12-RGBW-SS304
DW4751-L12-RGBW-SS304 Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: DW4751-L12-RGBW-SS304
Bulb: Par38
Color Temperature: RGBW
Depth: 7.75"
Finish: Stainless Steel 304
Height: 9.75"
Materials: Durable Cast Aluminum Construction
Number of Bulbs: 1
Overall Height: 9.75"
Voltage: 86V-265V
Wattage: 12W
Width: 7.75"