Available: In stock
SKU : DW4701-L25F-27K-VG
View full details
Dabmar Lighting DW4701-L25F-27K-VG
DW4701-L25F-27K-VG Product Description
Specifications:
Color Temperature: 2700K
Depth: 7.75"
Finish: Verde Green
Height: 10.5"
Min Height: 10.50"
Overall Height: 10.50"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 25W
Weight: 3.68 lbs.
Width: 7.75"