Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DW4701-L12-RGBW-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting DW4701-L12-RGBW-BZ
DW4701-L12-RGBW-BZ Product Description
Specifications:
Color Temperature: RGBW
Depth: 7.75"
Finish: Bronze
Height: 10.5"
Min Height: 10.50"
Overall Height: 10.50"
Voltage: 86V-265V
Wattage: 12W
Weight: 3.84 lbs.
Width: 7.75"