Dabmar Lighting DW3760-L25F-27K-BZ Cast Aluminum Cylinder Ceiling Fixture, 120V-277V, E26, Color Temperature 2700K, Flood Bronze Finish
Available: In stock
SKU : DW3760-L25F-27K-BZ
View full details
Dabmar Lighting DW3760-L25F-27K-BZ
DW3760-L25F-27K-BZ Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: DW3760-L25F-27K-BZ
Color Temperature: 2700K
Depth: 8.50"
Finish: Bronze
Height: 14.50"
Pendant Size: Mini (Under 10")
Pendant Type: Outdoor
Overall Height: 14.50"
Style: Restoration & Vintage
Voltage: 120V-277V
Wattage: 25W
Width: 8.50"