Dabmar Lighting DW3756-L25F-27K-VG LED Cast Aluminum Up And Down Wall Fixture, 120V-277V, E26, Color Temperature 2700K, Verde Green Finish
Available: In stock
SKU : DW3756-L25F-27K-VG
View full details
Dabmar Lighting DW3756-L25F-27K-VG
DW3756-L25F-27K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: DW3756-L25F-27K-VG
Color Temperature: 2700K
Depth: 10.26"
Finish: Verde Green
Height: 16.38"
Min Height: 16.38"
Sconce Type: Outdoor
Style: Transitional
Voltage: 120V-277V
Wattage: 25W
Width: 6.88"