Available: In stock
SKU : DW3755-L50S-27K-B
View full details
Dabmar Lighting DW3755-L50S-27K-B
DW3755-L50S-27K-B Product Description
Specifications:
Color Temperature: 2700k
Depth: 10.26"
Finish: Black
Height: 16.38"
Min Height: 16.38"
Overall Height: 16.38"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 50W
Weight: 8 lbs.
Width: 6.88"