Dabmar Lighting DW3560-L24-RGBW-W LED Cast Aluminum Up and Down Wall Light W/2X LED, 85V-265V, E26, Color Temperature RGBW, White Finish
Available: In stock
SKU : DW3560-L24-RGBW-W
View full details
Dabmar Lighting DW3560-L24-RGBW-W
DW3560-L24-RGBW-W Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: DW3560-L24-RGBW-W
Color Temperature: RGBW
Depth: 5.63"
Finish: White
Height: 14.5"
Min Height: 14.5"
Overall Height: 14.5"
Overall Height: 14.5"
Sconce Type: Outdoor
Style: Transitional
Voltage: 85V-265V
Wattage: 24W
Width: 4.38"