Available: In stock
SKU : DW3560-L14-27K-B
View full details
Dabmar Lighting DW3560-L14-27K-B
DW3560-L14-27K-B Product Description
Specifications
Color Temperature: 2700K
Depth: 5.63"
Finish: Black
Height: 14.5"
Min Height: 14.50"
Overall Height: 14.50"
Sconce Type: Outdoor
Style: Transitional
Voltage: 120V
Wattage: 14W
Weight: 3 lbs.
Width: 4.38"