Available: In stock
SKU : DW3560-L12-RGBW-B
View full details
Dabmar Lighting DW3560-L12-RGBW-B
DW3560-L12-RGBW-B Product Description
Specifications
Color Temperature: RGBW
Depth: 5.63"
Finish: Black
Height: 14.5"
Min Height: 14.50"
Overall Height: 14.50"
Sconce Type: Outdoor
Style: Transitional
Voltage: 86V-265V
Wattage: 12W
Weight: 3 lbs.
Width: 4.38"