Available: In stock
SKU : DW1200-L25F-64K-SS304
View full details
Dabmar Lighting DW1200-L25F-64K-SS304
DW1200-L25F-64K-SS304 Product Description
Dabmar Lighting Stainless 304 Well Light, E26, Color Temperature 6400K Flood, Stainless Steel 304
Specifications
Color Temperature: 6400K
Depth: 10.25"
Finish: Stainless Steel 304
Height: 12.5"
Min Height: 12.50"
Overall Height: 12.50"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 25W
Weight: 10.48 lbs.
Width: 10.25"