Available: In stock
SKU : DW1200-L15-RGBW-SS304
View full details
Dabmar Lighting DW1200-L15-RGBW-SS304
DW1200-L15-RGBW-SS304 Product Description
Dabmar Lighting Stainless 304 Well Light, E26, Color Temperature RGBW, Stainless Steel 304
Specifications
Depth: 10.25"
Finish: Stainless Steel 304
Height: 12.5"
Min Height: 12.50"
Overall Height: 12.50"
Voltage: 120V
Wattage: 15W
Weight: 10.64 lbs.
Width: 10.25"