Dabmar Lighting DF9400-L12-50K-BZ LED Cast Aluminum 2' Sign Light, 120V, T5, Color Temperature 5000K, Bronze Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DF9400-L12-50K-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting DF9400-L12-50K-BZ
DF9400-L12-50K-BZ Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: DF9400-L12-50K-BZ
Color Temperature: 5000k
Depth: 2.75"
Finish: Bronze
Height: 3.52"
Min Height: 3.52"
Overall Height: 3.52"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 12W
Width: 24.00"