Dabmar Lighting D850-L12-50K-BZ LED Cast Aluminum Bollard Clear Light, 120V-277V, G24, Color Temperature 5000K, Bronze Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D850-L12-50K-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D850-L12-50K-BZ
D850-L12-50K-BZ Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: D850-L12-50K-BZ
Color Temperature: 5000k
Bulb: Incandenscent
Bulb Type: Incandescent
Depth: 9.25"
Finish: Bronze
Height: 41.88"
Materials: Durable Cast Aluminum Construction
Number of Bulbs: 1
Overall Height: 41.88"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 12W
Width: 9.25"