Dabmar Lighting D7018-L20-50K-B Cast Aluminum 18" Globe Post Top Fixture, G24, Color Temperature 5000K, Black Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D7018-L20-50K-B
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D7018-L20-50K-B
D7018-L20-50K-B Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum 18" Globe Post Top Fixture, G24, Color Temperature 5000K, Black Finish
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: D7018-L20-50K-B
Material: Durable Cast Aluminum Construction
Item Length: 18.00
Number of Bulbs: 1
Finish: Black
Color Temperature: 5000K
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W