Dabmar Lighting D7012-L20-30K-VG Cast Aluminum 12" Globe Post Top Fixture, G24, Color Temperature 3000K, Verde Green Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D7012-L20-30K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D7012-L20-30K-VG
D7012-L20-30K-VG Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum 12" Globe Post Top Fixture, G24, Color Temperature 3000K, Verde Green Finish
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: D7012-L20-30K-VG
Material: Durable Cast Aluminum Construction
Item Length: 12.00
Number of Bulbs: 1
Finish: Verde Green Finish
Color Temperature: 3000K
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W