Dabmar Lighting D5500-L9-27K-10T-G Cast Aluminum Pagoda 5-Tier 1/2" Base 10" Top, GU24, Color Temperature 2700K, Green Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D5500-L9-27K-10T-G
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D5500-L9-27K-10T-G
D5500-L9-27K-10T-G Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum Pagoda 5-Tier 1/2" Base 10" Top, GU24, Color Temperature 2700K, Green Finish
Specifications:
Color Temperature: 2700K
Depth: 10.00"
Finish: Green
Height: 10.5"
Min Height: 10.50"
Overall Height: 10.50"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 120V
Wattage: 9W
Weight: 2.24 lbs.
Width: 10.00"