Dabmar Lighting D5000-L6-RGBW-10T-BZ Cast Aluminum Pagoda 3-Tier 1/2" Base 10" Top, E26, Color Temperature RGBW, Bronze Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D5000-L6-RGBW-10T-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D5000-L6-RGBW-10T-BZ
D5000-L6-RGBW-10T-BZ Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum Pagoda 3-Tier 1/2" Base 10" Top, E26, Color Temperature RGBW, Bronze Finish
Specifications:
Color Temperature: RGBW
Depth: 10.00"
Finish: Bronze
Height: 7"
Min Height: 7.00"
Overall Height: 7.00"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 86V-265V
Wattage: 6W
Weight: 1.7 lbs.
Width: 10.00"