Core Lighting PSHK-96W-24V-UNV 96W 24V Non-Dimming Driver w/ Junction Box
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : PSHK-96W-24V-UNV
BRAND : Core Lighting
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Core Lighting PSHK-96W-24V-UNV
PSHK-96W-24V-UNV Product Description
Features:
High power factor/efficiency
Short circuit and over current protection
100~277V AC for any residential or commercial application
Factory derated
Only 10% minimum load