Available: In stock
SKU : LNT65SPA-F-VB-27K-24-16-IP67EF-HW36
View full details
Core Lighting LNT65SPA-F-VB-27K-24-16-IP67EF-HW36
LNT65SPA-F-VB-27K-24-16-IP67EF-HW36 Product Description
Features:
Length: 35.02"
Power: 3W per ft.
Input Voltage: 24V
Power Feed Length: 36"