Available: In stock
SKU : LNT65SPA-F-HB-27K-24-16-IP67EF-HW36
View full details
Core Lighting LNT65SPA-F-HB-27K-24-16-IP67EF-HW36
LNT65SPA-F-HB-27K-24-16-IP67EF-HW36 Product Description
Features:
Length: 35.02"
Power: 3W per ft.
Input Voltage: 24V
Light Surface: Vertical Bend, Horizontal Bend
Color Temperature: 2500K, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, Red, Green, Blue, Amber
Power Feed Type: IP67 Bottom Feed, IP67 Side Feed Left, IP67 Side Feed Right, IP67 End Feed
Power Feed Length: 36"