Alloy LED AL-98-04-12100 Non-Dimmable Driver - 12V - 100W
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : AL-98-04-12100
BRAND : Alloy LED
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Alloy LED AL-98-04-12100
AL-98-04-12100 Product Description
Specifications:
Manufacturer: Alloy LED
Manufacturer Part Number: AL-98-04-12100
DC Voltage: 12V DC
Rated Current: 8.5A
Rated Power: 100W
Voltage Range: 120V AC
Frequency Range: 47~63HZ
Working Temperature / Humidity: -30~+70°C, -22°F~+158°F / 20~90%RH
Size: 7.5 x 2 x 1.46 in.