AFX Lighting LAKP24MBGD 24-in 25W Lake Pendant Light, 3-Light, E26, 120V, Gold
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LAKP24MBGD
BRAND : AFX Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
AFX Lighting LAKP24MBGD
LAKP24MBGD Product Description
AFX Lighting's 24-in 25W Lake pendant light fixture has a white acrylic diffuser with Gold decorative design. It holds (3) 25W A19 E26 base bulbs, not included.
Specifications:
Brand: AFX Lighting
Part Number: LAKP24MBGD
Material: Aluminum
Height: 6"
Width: 24"
Length:24"
Maximum Adjustable Height: 66"
Product Weight: 11 lbs
Wattage Max: 25 W
Voltage: 120V