AFX Lighting GLOP24L30D1BK Glo Black 24-Inch Two-Light Integrated LED Pendant
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GLOP24L30D1BK
BRAND : AFX Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
AFX Lighting GLOP24L30D1BK
GLOP24L30D1BK Product Description
AFX Lighting's 24” LED Pendant Light is sure to complement any modern or contemporary style home. This hanging pendant light includes an integrated LED. Hang this light fixture in your entryway, dining room, or living room.
Specifications:
Brand: AFX Lighting
Part Number: GLOP24L30D1BK
Material: Metal
Width / Diameter: 23.75"
Height: 23.75"
Length: 1.42"
Weight: 3.2 lb
Wattage: 30W
Voltage: 120V