AFX Lighting CAF121200L5AJD1 12W LED Carlisle Flush Mount, 1200 lm, 120V, Selectable CCT, Nickel
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : CAF121200L5AJD1
BRAND : AFX Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
AFX Lighting CAF121200L5AJD1
CAF121200L5AJD1 Product Description
AFX Lighting's 12W LED Carlisle flush mount in satin nickel has selectable color temperature, is rated for 120V-277V installation and offers a wide distribution of light
Specifications:
Brand: AFX Lighting
Part Number: CAF121200L5AJD1
Height: 3.5"
Width: 12"
Depth: 12"
Product Weight: 4 lbs
Canopy Height: 0.5"
Canopy Width: 12"
Canopy Depth: 12"