Westgate LSS-2FT-20W-MCT 20W Strip Light 2 Foot Multi-Color Temp Dimmable
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LSS-2FT-20W-MCT
BRAND : Westgate
Category : LED Commercial Lighting
Request A Quote
View full details
Westgate LSS-2FT-20W-MCT
LSS-2FT-20W-MCT Product Description
20W Strip Light 2 Foot Multi-Color Temp Dimmable
SPECIFICATIONS:
ELECTRICAL SPECIFICATIONS:
• Voltage: 120~277 VAC/50~60 Hz
• Wattage: 20W
• Efficacy: 130LM/W
LIGHTING SPECIFICATIONS:
• Dimming: 0~10V dimmable