Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM590-L20-50K-B
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM590-L20-50K-B
GM590-L20-50K-B Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM590-L20-50K-B
Finish: Black
Color Temperature: 5000K
Depth: 21.65"
Height: 27.95"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 21.65"