Westgate SCX-6FT-60W-MCT4-D-DL 6FT 60W LED Drop Lens Superior Architectural Seamless Linkable Linear Lights
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : SCX-6FT-60W-MCT4-D-DL
BRAND : Westgate
Category : LED Commercial Lighting
Request A Quote
View full details
Westgate SCX-6FT-60W-MCT4-D-DL
SCX-6FT-60W-MCT4-D-DL Product Description
6FT 60W LED Drop Lens Superior Architectural Seamless Linkable Linear Lights
SPECIFICATIONS:
ELECTRICAL SPECIFICATIONS:
• Voltage: 120~277VAC/50~60 Hz
• Wattage: 60W