Westgate CMC4-DS14-WG-KIT Architectural Ceiling Cylinders, CMC4 14" Dome Shade, White/Gold Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : CMC4-DS14-WG-KIT
BRAND : Westgate
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Westgate CMC4-DS14-WG-KIT
CMC4-DS14-WG-KIT Product Description
14" Dome Shade in White & Gold Finish for Westgate CMC4 fixtures.
Specifications:
Brand: Westgate
SKU: CMC4-DS14-WG-KIT
UPC: 845060099881
Finish: White, Gold
Category: Fixture
WARRANTY: 5 YEARS
Length: 14.3"
Width: 14.3"
Height: 9.37"