Westgate PL12-3KIT-30K-WH 2W 3 Inch Slim Round Puck Trim Light White Finish 12V 3000K
Available: In stock
SKU : PL12-3KIT-30K-WH
BRAND : Westgate
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Westgate PL12-3KIT-30K-WH
PL12-3KIT-30K-WH Product Description
2W 3 Inch Slim Round Puck Trim Light White Finish 12V
SPECIFICATIONS:
ELECTRICAL SPECIFICATIONS:
• Working Voltage: 12VDC
• Wattage: 2W