Westgate PL12-3KIT-30K-BK 2W 3 Inch Slim Round Puck Trim Light Black Finish 12V 3000K
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : PL12-3KIT-30K-BK
BRAND : Westgate
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Westgate PL12-3KIT-30K-BK
PL12-3KIT-30K-BK Product Description
2W 3 Inch Slim Round Puck Trim Light Black Finish 12V
SPECIFICATIONS:
ELECTRICAL SPECIFICATIONS:
• Working Voltage: 12VDC
• Wattage: 2W