Visual Comfort Architectural SLPD22630NR-277 Modern 24" Perle Milk Glass LED Remote Mount Driver Chandelier Ceiling Light - 277V - CCT: 3000K - Finish: Polished Nickel
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : SLPD22630NR-277
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Visual Comfort Architectural SLPD22630NR-277
SLPD22630NR-277 Product Description
Specifications:
Brand: Visual Comfort Architectural
SKU: SLPD22630NR-277
UPC: 0191963329045
Finish: Polished Nickel
Mounting: Remote
Material: Metal and Glass
Wattage: 10.3W
Voltage: 277V
Color Temperature: 3000K
Delivered Lumens: 501
CRI: 90
Length: 2.8"
Width: 2.8"
Height: 26.2"