Visual Comfort Architectural 700MOS48S 48" Monorail Rigid Standoff, Satin Nickel Finish
Available: In stock
SKU : 700MOS48S
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Visual Comfort Architectural 700MOS48S
700MOS48S Product Description
Specifications:
Brand: Visual Comfort
SKU: 700MOS48S
Finish: Satin Nickel
Rigid standoffs are compatible with various power feed
Canopy with 48" power extender
Length: 48"
Width: 0.7"
Height: 0.8"