Visual Comfort Architectural 700BCMLN24WBZ-LED930 Modern Milan 1-lt 24" Tall LED Bath Light CCT 3000K - Voltage 120V - Finish Dark Bronze
Available: In stock
SKU : 700BCMLN24WBZ-LED930
View full details
Visual Comfort Architectural 700BCMLN24WBZ-LED930
700BCMLN24WBZ-LED930 Product Description
Specifications:
Brand: Visual Comfort Architectural
SKU: 700BCMLN24WBZ-LED930
UPC: 0191963310401
Color Temperature: 3000K
CRI: 90
Stem Length: 24
Finish: Dark Bronze
Lumens: 906
Shade Material: Glass
Wattage: 13W
Voltage: 120V
Length: 4.3"
Width: 3.1"
Height: 12.2"