Task Lighting TR60-4WD-P-WT 60" Angled Power Strip - 4 White Duplex Receptacles - White
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : TR60-4WD-P-WT
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting TR60-4WD-P-WT
TR60-4WD-P-WT Product Description
Specifications:
Manufacturer: Task Lighting
Manufacturer Part Number: TR60-4WD-P-WT
UPC: 840002526661
Amps: 20A
Input Voltage: 120V
Color: White
Length: 60"
Width: 2.25"
Height: 2.13"