Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : SR9H-8ND3-F50
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Task Lighting SR9H-8ND3-F50
SR9H-8ND3-F50 Product Description
Specifications:
Manufacturer: Task Lighting
SKU: SR9H-8ND3-F50
UPC: 840002545334
CCT: 5000k
Length: 7.63"
Width: 0.63"
Height: 0.50"