Task Lighting LPUL60S6RWWT30 60.5" Lighted Power Strip - 3000 Lumens - 30W - 3000K - 7 Receptacles - 1 USB-A/C - 12V - Finish: White
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LPUL60S6RWWT30
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting LPUL60S6RWWT30
LPUL60S6RWWT30 Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: LPUL60S6RWWT30
UPC: 196734065689
Special Features: USB Charging
Color: White
Lumens: 3000
CCT: 3000K
CRI: 90+
Wattage: 30W
Input Voltage: 12V
Beam Angle: 120 Degrees
Under Cabinet Type: Light Power Strip
Length: 60.5"
 Width: 2.63"
Height: 1.63"