Task Lighting LCR24-S4-06WSN3 24" Lighted Aluminum Profile Closet Rod - Frosted Lens - 24V - Color Temperature: 3000K - Finish: Satin Nickel
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LCR24-S4-06WSN3
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting LCR24-S4-06WSN3
LCR24-S4-06WSN3 Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: LCR24-S4-06WSN3
UPC: 196734043724
Color temperature: 3000K
Color Finish: Satin Nickel
Wattage: 6 Watts
Dimmable: 120V
Length: 24"
Width: 1-1/2"
Height: 1-1/4"
Input Voltage: 24V