Task Lighting APTUR30-5BBK 30" Slim Angled Power Strip - Left Wire Entry - 4 Black Receptacle - Right Side USB-A/C - 120V - Finish: Black
Available: In stock
SKU : APTUR30-5BBK
View full details
Task Lighting APTUR30-5BBK
APTUR30-5BBK Product Description
Specifications:
Brand: Task Lighting
SKU: APTUR30-5BBK
UPC: 196734057035
Special Features: USB Charging
Color: Black
Input Voltage: 120V
Under Cabinet Type: Line Voltage
Length: 30"
 Width: 1.69"
Height: 1.5"