Task Lighting APT36-4W-P-WT 36" Slim Profile Angled Power Strip - 4 Single White Receptacles - White Finish
Available: In stock
SKU : APT36-4W-P-WT
View full details
Task Lighting APT36-4W-P-WT
APT36-4W-P-WT Product Description
Specifications:
Manufacturer: Task Lighting
SKU: APT36-4W-P-WT
UPC: 840002525480
Amps: 15A
Input Voltage: 120V
Color: White
Length: 36"
Width: 1.69"
Height: 1.5"