Task Lighting APT24-4G-P-SN 24" Slim Profile Angled Power Strip - 4 Single Black Receptacles - Satin Nickel Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : APT24-4G-P-SN
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Task Lighting APT24-4G-P-SN
APT24-4G-P-SN Product Description
Specifications:
Manufacturer: Task Lighting
Manufacturer Part Number: APT24-4G-P-SN
UPC: 840002525305
Amps: 15A
Input Voltage: 120V
Color: Satin Nickel
Dimensions
Length: 24"
Width: 1.69"
Height: 1.5"