Nora Lighting NYLM-2ST30XWWLE3A/60 2" iLENE 60" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3000K, White, 120V Triac/ELV Dimming
Available: In stock
SKU : NYLM-2ST30XWWLE3A/60
View full details
Nora Lighting NYLM-2ST30XWWLE3A/60
NYLM-2ST30XWWLE3A/60 Product Description
Features:
Architectural die-cast aluminum construction and style
Cree COB LED Technology
Deep set optics
Dimmable (Triac, ELV or 0-10V)
Certified to the high efficacy requirements of California Title 24 JA8-2022
Specifications:
Lumens / Wattage: 1000lm / 15W