Nora Lighting NYLM-2ST30XBBLE3A/84 2" iLENE 84" Stem Mount Mini Cylinder, 1000lm, 15W, 3000K, Black, 120V Triac/ELV Dimming
Available: In stock
SKU : NYLM-2ST30XBBLE3A/84
View full details
Nora Lighting NYLM-2ST30XBBLE3A/84
NYLM-2ST30XBBLE3A/84 Product Description
Features:
Architectural die-cast aluminum construction and style
Cree COB LED Technology
Deep set optics
Dimmable (Triac, ELV or 0-10V)
Certified to the high efficacy requirements of California Title 24 JA8-2022
Specifications:
Lumens / Wattage: 1000lm / 15W