Nora Lighting NRLM-8ST1040GMWLE4/12 8" RLM 12" Stem Mounted LED Shade, 1200lm, 4000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : NRLM-8ST1040GMWLE4/12
BRAND : NORA Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Nora Lighting NRLM-8ST1040GMWLE4/12
NRLM-8ST1040GMWLE4/12 Product Description
8" RLM 12" Stem Mounted LED Shade, 1200lm, 4000K, Gun Metal/White, 120V 0-10V/Triac/ELV & 277V 0-10V Dimming