Nora Lighting NLCBC2-45127WW/10LE4EM 4" Cobalt Click LED Retrofit, Round Reflector, 750lm / 10W, 2700K, 120V-277V input; Triac / ELV / 0-10V dimming, Pre-Wired for Emergency, White Reflector / White Flange
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : NLCBC2-45127WW/10LE4EM
BRAND : NORA Lighting
Category : LED Recessed Lighting
Request A Quote
View full details
Nora Lighting NLCBC2-45127WW/10LE4EM
NLCBC2-45127WW/10LE4EM Product Description
Specifications:
Category: Recessed
Finish: White/White
Brand: Nora Lighting
Collection: Cobalt Click
SKU: NLCBC2-45127WW/10LE4EM
UPC:  732180255856
Bulbs Included: No
Dimmable: Yes
Bulb Category: LED
Primary Bulb(s): x 10.00 watts
Color Temperature: 2700K
Total Lumens: 750
Width: 4.00 in.