Nora Lighting NATL-5060-12-HWD10 12V Enclosed Dimmable Driver - Voltage: 12V - Wattage: 60W - 0-10V dimming
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : NATL-5060-12-HWD10
BRAND : NORA Lighting
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Nora Lighting NATL-5060-12-HWD10
NATL-5060-12-HWD10 Product Description
12V enclosed dimmable driver to be used with Nora Lighting’s 12 Volt systems.
Specifications:
Manufacturer: Nora Lighting
SKU: NATL-5060-12-HWD10
UPC: 732180235810
Input Voltage: 120-277V, 50/60Hz
Output Voltage: 12VDC, 5A Per Circuit (max.)
Wattage: 60W