Lutron SCR-15-CCTR-RW Claro 15A Tamper-Resistant USB Type C Duplex Receptacle - Finish: Architectural White
Available: In stock
SKU : SCR-15-CCTR-RW
BRAND : Lutron
Category : Dimmers / Lighting Controls
Request A Quote
View full details
Lutron SCR-15-CCTR-RW
SCR-15-CCTR-RW Product Description
Specifications:
Brand: Lutron
SKU: SCR-15-CCTR-RW
UPC: 784276323840
Finish: Architectural White
Input Voltage: 120V
Height: 1.8"
Width: 2.9"
Length: 4.7"